Absolwenci - 2003
Klasa IVa
Wychowawca: mgr Aneta Maszczak

  • Butkiewicz Beata
  • Chumicki Piotr
  • Grzywińska Oktawie
  • Jacewicz Krzysztof
  • Jary Tomasz
  • Jeż Mikołaj
  • Kotwicki Piotr
  • Kozak Tomasz
  • Król Konrad
  • Kubiak Michał
  • Kuczyńska Monika
  • Kupracz Ludomir
  • Lech Łukasz
  • Lupa Natalia
  • Madej Dominika
  • Majewska Julia
  • Panas Łukasz
  • Piaścik Joanna
  • Poręba Sylwia
  • Prot Mariusz
  • Raszkiewicz Marta
  • Sirojć Krystyna
  • Słowiński Jan
  • Sokołowska Ewa
  • Szlaska Bożena
  • Szonert Joanna
  • Ścibisz Andrzej
  • Tomaszewska Anna
  • Tomaszewska Maria
  • Uzorko Agnieszka
  • Wasieczko Marta
  • Wielecki Oskar
  • Zborowska Karolina
  • Żukowska Katarzyna
Klasa IVb
Wychowawca: Teresa Rzepniewska

  • Borzoł Marcin
  • Brzozowska Barbara
  • Czech Kacper
  • Dorosz Damian
  • Fabisiewicz Agnieszka
  • Gajek Małgorzata
  • Gierlof Edyta
  • Głuszczuk Piotr
  • Hinz Anna
  • Iłgowski Maciej
  • Iwaszkiewicz Małgorzata
  • Kalinowska Hanna
  • Kobierowski Jacek
  • Kochanowski Paweł
  • Kossakowska Agnieszka
  • Lewandowska Dorota
  • Lewandowski Adrian
  • Łapiński Tomasz
  • Michałowska Agnieszka
  • Morzy Bogusław
  • Namojlik Sławomir
  • Okupski Cezary
  • Paszuk Przemysław
  • Pirjanowicz Natalia
  • Poszewiecka Barbara
  • Pstragowski Tomasz
  • Sienkiewicz Monika
  • Sobierajski Łukasz
  • Sobolewski Rafał
  • Karczmarczyk Mirosław
  • Stępień Małgorzata
  • Suchocki Ludwik
  • Surmacz Michał
  • Swęda Joanna
Klasa IVc
Wychowawca: Beata Sielska

  • Arciszewska Urszula
  • Adamas Wojciech
  • Bury Magdalena
  • Chendoszko Dorota
  • Grzegorzewski Grzegorz
  • Kaczmarek Hubert
  • Kiepuszewski Adrian
  • Kiliś Karolina
  • Kopcewicz Tomasz
  • Krassowska Ewa
  • Kuźmińska Magdalena
  • Małkiewicz Agnieszka
  • Mielnicka Alicja
  • Olczak Paweł
  • Pakulska Magdalena
  • Pietkiewicz Sylwia
  • Prusik Patrycja
  • Puszkiewicz Przemysław
  • Radzymińska Dominika
  • Sapała Alicja
  • Smyk Łukasz
  • Stankiewicz Magdalena
  • Szychowska Katarzyna
  • Tyszkiewicz Iwona
  • Wiktoruk Magdalena
  • Wilkowska Barbara
  • Wodyńska Natalia
  • Wójcicka Katarzyna
  • Woźnicka Kinga
Klasa IVd
Wychowawca: Urszula Szafranek

  • Adamczyk Magdalena
  • Adamiuk Anna
  • Dziadura Natalia
  • Falkowska Małgorzata
  • Janus Grzegorz
  • Kalinowska Katarzyna
  • Kaoka Paweł
  • Kawka Małgorzata
  • Kejnar Michalina
  • Kotwicka Paulina
  • Kozak Daniel
  • Kozłowska Ewa
  • Krakowiak Anna
  • Krassowska Kaja
  • Krawczyk Jakub
  • Szałkowska Danuta
  • Lisowski Maciej
  • Łój Anna
  • Malec Kamila
  • Paszkowska Magdalena
  • Pieńkowski Adam
  • Połatyński Łukasz
  • Pomana Lidia
  • Pszczółkowski Emil
  • Ramczykowski Tomasz
  • Ramus Urszula
  • Reichel Joanna
  • Sałak Karolina
  • Schelski Jacek
  • Wacławska Ewa
  • Wolański Jakub
  • Zmorzyńska Magdalena
  • Żukowski Sebastian
Klasa IVe
Wychowawca: Edmund Kolender

  • Behan Adam
  • Bienkiewicz Agnieszka
  • Budna Joanna
  • Chmielewska Marta
  • Ficek Tomasz
  • Fiedorowicz Tomasz
  • Guba Patrycja
  • Jetka Aneta
  • Kalisz Łukasz
  • Kędziora Marta
  • Kisielewicz Michał
  • Klim Aleksandra
  • Kojro Dominika
  • Kołakowska Olga
  • Krawiel Michał
  • Kucewicz Małgorzata
  • Malicka Paulina
  • Maranowska Magdalena
  • Masłowska Karolina
  • Mikitiuk Monika
  • Moczkowska Marta
  • Muraszko Krzysztof
  • Nowakowska Joanna
  • Nowogrodzka Joanna
  • Pater Cezary
  • Porczyński Jakub
  • Porębski Łukasz
  • Rogowski Cezary
  • Stabińska Magdalena
  • Stolarczyk Eliza
  • Święcka Aleksandra
  • Wieczorek Ewa
  • Wrońska Katarzyna
  • Żemojcin Radosław
Klasa IVf
Wychowawca: Anna Jakubowska

  • Biesiekierska Rozalia
  • Borawska Aleksandra
  • Czułowski Tomasz
  • Dąbrowska Bogusława
  • Dumińska Edyta
  • Gosztowtt Joanna
  • Gudecki Michał
  • Hyjek Patrycja
  • Kolouszek Magdalena
  • Kopacz Magdalena
  • Kubryńska Anna
  • Kuryło Agata
  • Łukaszewicz Joanna
  • Machul Joanna
  • Madej Mateusz
  • Magrel Krystyna
  • Małkowska Aneta
  • Mikołajczak Justyna
  • Napierała Małgorzata
  • Okuszko Milena
  • Procyk Katarzyna
  • Przybyłowicz Izabela
  • Reut Anna
  • Romańska Ewa
  • Sadowski Andrzej
  • Sawczuk Karolina
  • Szlachtowicz Ewa
  • Szwajkiewicz Jakub
  • Tylżanowska Monika
  • Urbańska Katarzyna
  • Wawro Magdalena
  • Wiszomirska Hanna
  • Wiśniewska Ewa
  • Wotodźko Piotr
  • Wotowska Anna
Klasa IVg
Wychowawca: Jolanta Pawłowska

  • Adamiak Paulina
  • Bojarowski Dawid
  • Bartnik Katarzyna
  • Drozdowicz Magdalena
  • Dymek Grzegorz
  • Dzieliski Krzysztof
  • Dziemianiczuk Kamila
  • Fabisiak Przemysław
  • Fabisiak Leszek
  • Friedrich Anna
  • Jagodziński Arkadiusz
  • Jakuta Piotr
  • Juszczyński Konrad
  • Jóźwicka Małgorzata
  • Kisiel Maciej
  • Koźmiński Adrian
  • Krajewska Dagmara
  • Maczulska Karolina
  • Marszewski Adam
  • Michno Marcin
  • Olszewska Magdalena
  • Orzeł Karolina
  • Pawłowska Marta
  • Pruszkiewicz Katarzyna
  • Pucze! Katarzyna
  • Punda Anna
  • Strużek Sabina
  • Sutkowska Katarzyna
  • Szczepkowska Małgorzata
  • Szczerbowska Anna
  • Szmatowicz Joanna
  • Szmieliński Sebastian
  • Wesołowska Katarzyna
  • Zarzycka Agnieszka
Klasa IVh
Wychowawca: Anna Gutt

  • Awtuch Izabela
  • Bogdanowicz Ada
  • Borawski Radosław
  • Chmielewska Paulina
  • Chudzik Przemysław
  • Dragun Katarzyna
  • Galanek Monika
  • Giera Marek
  • Gomoła Agata
  • Grochowska Karolina
  • Gruszczyńska Aleksandra
  • Grynko Marzena
  • Igiińska Agnieszka
  • Kaczorek Julita
  • Klemański Marcin
  • Kliman Kornelia
  • Kowalski Przemysław
  • Lewkowicz Karol
  • Makowski Marcin
  • Masałecki Mariusz
  • Mich Szymon
  • Michalska Olga
  • Mierzejewski Janusz
  • Obijalski Krzysztof
  • Olszewski Łukasz
  • Orficka Agata
  • Palmowski Jakub
  • Paszkowska Grażyna
  • Piękos Marcin
  • Piworowicz Monika
  • Prot Łukasz
  • Rapkiewicz Aneta
  • Siarkowska Katarzyna
  • Sosnowski Rafał
  • Szczepkowska Izabela
  • Wyszyńska Zofia